Systém Carnet v detaile

Či už potrebujete telematiku na akýkoľvek účel, vždy sme schopní pre vás pripraviť riešenie na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Naše aplikácie sú vysoko škálovateľné, modifikovateľné a prispôsobiteľné podľa požiadaviek zákazníkov. Zmysel pre moderný dizajn a estetiku je navyše kľúčovou súčasťou nášho prehľadného a výkonného systému.

Chcem vedieť viac
Domovská stránka

Domovská stránka

Domovská stránka systému je po prihlásení kompletne prispôsobiteľná vašim potrebám a vďaka tomu si jednoducho zobrazíte napríklad prehľad blížiacich sa termínov, rozcestník svojich obľúbených stránok, alebo aktuálnu pozíciu vybraných vozov. Všetko tak máte pod dokonalým dohľadom. Individuálne si prispôsobíte vzhľad, zobrazíte novinky, historické informácie, správy a ďalšie informácie o vašej flotile.

Domovská stránka

Kniha jízd

V knihe jázd si prehľadne zobrazíte všetky dôležité informácie o pohybe sledovaného objektu v ľubovoľnom časovom období, a to vrátane súhrnných štatistík. Elektronická kniha jázd Carnet plne vyhovuje účtovným štandardom a odstráni nepríjemnú povinnosť denne vypĺňať manuálne záznamy do papierovej knihy jázd. Ako v celom našom systéme je aj kniha jázd úplne modulárna. Každý užívateľ si podľa seba navolí, aký stĺpec ho zaujíma a na ktorej pozícii ho zobrazí. Všetky dôležité editácie, ako je zadávanie informácií o palive, cestovných nákladoch, typu a účelu jazdy, sú prístupné na jedno kliknutie. K väčšiemu prehľadu slúži aj farebné odlíšenie typu jázd alebo zvýraznenie jázd mimo pracovné dni.

Domovská stránka

Detailné zobrazenie trasy

Vykreslenie jazdy / trasy v klasickej mape je snáď najvyužívanejším náhľadom pri kontrole aktivity vozidla. Možno zobraziť trasu jednej aj niekoľkých jázd súčasne a ľahko medzi nimi prepínať. Vybrané jazdy je možné zrýchlene "prehrať" pomocou zabudovaného prehrávača jázd.

Domovská stránka

Mapové podklady

Systém štandardne ponúka mapové podklady mapy.cz so všetkými ich štandardnými funkciami aj pravidelnými aktualizáciami. K zobrazeniu jazdy teda môžete využiť ako letecké snímky, tak aj funkciu panoráma, ktorá vám sprostredkuje zobrazenie daného miesta s možnosťou rozhliadnutia sa po okolí. K nadštandardu patrí zobrazenie jázd v mapách od spoločnosti Google, alebo využitie máp Registra pôdy, tzv. LPIS. Ďalšia zo skvelých funkcií ktorú mapy ponúkajú je možnosť zobrazenia aktuálnych cien paliva čerpacích staníc akceptujúcich palivové karty CCS.

Domovská stránka

Rezervácia vozidiel i parkovacích miest

Jedná sa o doplnkový modul systému Carnet, ktorým veľmi ľahko zaistíte prehľadnú evidenciu zdieľaných vozidiel v rámci jednotlivých pobočiek aj celej spoločnosti. Pretože rastie nedostatok voľných parkovacích miest sme vytvorili aj modul, ktorý umožní v rámci Vašej spoločnosti zdieľať voľné privátne parkovacie miesta tak, aby ich mohli využívať aj vaši kolegovia, ktorí svoje miesta nemajú.

Domovská stránka

Reporting

Reporty a dátové výstupy sú jednou z najdôležitejších funkcií každej dátovej aplikácie. So zveličením môžeme povedať, že bez kvalitných reportov je pre väčšinu užívateľov takáto aplikácia bezcenná. A nie je dôležitý len samotný počet reportov, ktoré systém vie vytvoriť, ale predovšetkým to, ako jednoducho a intuitívne sa s reportami pracuje. A v Carnete to ide naozaj ľahko.

Domovská stránka

Vlastné miesta a polygón

V mapových podkladoch možno vytvoriť vlastné miesta, pomocou ktorých môžete ľahko identifikovať zastávky vozidiel u obchodných partnerov, zákazníkov, alebo vašich pobočkách. Tieto vlastné miesta potom ľahko môžete využiť pre tvorbu knihy jázd, plánovanie trás alebo ako výjazdové miesta pri tvorbe cestovných príkazov. Rovnako ľahko možno vytvoriť aj polygóny, ktoré využijete hlavne vtedy, ak potrebujete byť upozornený na opustenie vozidla z tejto vymedzenej oblasti.

Domovská stránka

Porovnanie vozidiel

Vďaka rozmanitosti systému Carnet ľahko a rýchlo porovnáte vybrané vozidlá alebo vodiča, prípadne celý vozový park. Ľahko tak získate štatistický či grafický prehľad o správaní jednotlivých vodičov v dopravnej premávke.

Mobilná aplikácia

Aplikácia Carnet v mobile ponúka všetko dôležité pre sledovanie vozového parku priamo v teréne. Vďaka funkciám ako je napríklad doplnenie účelu jazdy, zadanie nákupov a pod. je aplikácia ideálnym pomocníkom pre vodičov na cestách.

APP store Google play

Potřebujete funkce šité na míru?Vytvoříme vám nové

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Ste v dobrých rukách

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom

  • ČSOB pojišťovna
  • ALD Automotive
  • Autocont
  • ČSOB Leasing
  • GECO
  • Veolia
  • Albert

Odber noviniek e-mailom

Chcete byť v obraze? Dostávať e-mailom rady, tipy a zaujímavé informácie zo sveta telematiky? Zaregistrujte sa k bezplatnému odberu informácií formou e-mailu

Detail súhlasu